Agencja Interaktywna Warszawa | Pozycjonowanie stron - Agencja Interaktywna Warszawa
15100
singular,page,page-id-15100,page-child,parent-pageid-15086,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

Pozycjonowanie stron

Modele współpracy

Jako agencja staramy się dopasować model współpracy w oparciu o cele biznesowe klienta, oraz możliwości optymalizacji jego serwisu internetowego. Poniżej znajdują się możliwe usługi SEO, które świadczymy dla naszych klientów:

 

SEO wsparcie

Zespół z kompetencjami wewnętrznego SEO Teamu, który podejmuje stałą opiekę SEO nad serwisem / projektami internetowymi klienta. Model zakłada ciągłość prac pozycjonerskich nad serwisem. Jest to najbardziej efektywny model współpracy, w którym klient otrzymuje kompleksowe działania SEO, raportowane comiesięcznie. W ramach SEO consultingu świadczymy pełen zakres prac SEO, a usługi dobieramy do aktualnego zapotrzebowania ze strony klienta. Model rozliczenia abonamentowego.

 

Pozycjonowanie

W zakresie pozycjonowania firma proponuje przejrzysty model współpracy, w którym koszt usługi wynika tylko i wyłącznie z osiągnięcia uzgodnionego z klientem efektu pozycjonowania (np. umieszczenie określonej ilości haseł na czołowych pozycjach w wyszukiwarce, dostarczenie z naturalnych wyników wyszukiwania określonej ilości odwiedzin, podniesienie ilości odwiedzin do określonego poziomu). Model rozliczenia za efekt.

 

Optymalizacja serwisów

Podstawowym elementem każdego projektu SEO jest doprowadzenie do sytuacji w której serwis zacznie być dobrze postrzegany przez algorytmy wyszukiwarek. W tym celu agencja przygotowuje kompleksowy SEO audyt będący analizą serwisu klienta pod kątem zgodności jego budowy z wytycznymi wyszukiwarki. Implementacja rekomendacji zawartych w audycie strony sprawi, że serwis stanie się znacznie bardziej przyjazny dla wyszukiwarki i w konsekwencji – strona będzie widoczna po wpisaniu większej ilości haseł, w tym po wielu sprecyzowanych frazach z tzw. długiego ogona. Strona internetowa stanie się także znacznie łatwiejsza do wypozycjonowania dla fraz / słów kluczowych, gdzie jest silna konkurencja.

 

Zwykle audyt SEO zawiera rekomendacje zmian w następujących obszarach:

  • zmiany w obrębie poszczególnych stron, np.: zmiany w kodzie HTML, przebudowa znaczników h1, title, elementów doc type, itd.
  • zmiany w obrębie całego serwisu, np.: przebudowa struktury linkowania wzajemnego stron tj. budowy indeksów w serwisie, zmiany w konstrukcji strony z wykorzystaniem CSS
  • zmiany zewnętrzne tj. przygotowanie strategii pozyskiwania linków prowadzących do serwisu, rekomendacja zmian niektórych linków zewnętrznych prowadzących do strony WWW.

 

Copywriting SEO

Kluczowym elementem każdego projektu SEO jest unikalna, wartościowa dla wyszukiwarek warstwa kontentowa serwisu. Posiadamy doświadczony zespół copywriterów, który może dostosować zawartość tekstową serwisów do wymogów wyszukiwarek.

 

Budowa website SEO

Często klienci nie mają możliwości przeprowadzania zmian w serwisach (spowodowane np. technologią użytą przy budowie serwisu, polityką korporacyjną firmy), niezbędnych do prawidłowej indeksacji przez roboty wyszukiwarek. Stosowanym w takich przypadkach przez agencję rozwiązaniem jest budowa przez agencję podobnego serwisu w technologii przyjaznej dla wyszukiwarek – Microsite SEO. Jako agencja przygotowujemy zarówno warstwę graficzną, tekstową jak i technologiczną dostarczając klientowi gotowy produkt – serwis możliwy do pozycjonowania.

Zrobimy dla Ciebie bezpłatny audyt SEO !