Jako Agencja 360 DIGITAL tworzymy i opracowujemy unikalne projekty UI / UX, animacje internetowe, sklepy internetowe, systemy na zamówienie i aplikacje mobilne, specjalizujemy się we wszystkich formach marketingu cyfrowego i technik generowania leadów.

Przez ostatnie 6 lat opracowaliśmy ponad 200 stron internetowych, w tym między innymi sklepy internetowe i złożone systemy sprzedażowe, algorytmy obliczeniowe i systemy rezerwacyjne i finansowe.

Projekty realizujemy głównie przy użyciu systemów opensource WordPress, Magento2, Prestashop2, Shopify czy Joomla.

W razie potrzeby i używamy Symfony i Laravel jako głównych frameworków backendowych.

Wszystkie nasze aplikacje mobilne są natywne, ale tworzymy również aplikacje hybrydowe przy użyciu React i Xamarin.

Nasz zespół ma bogate doświadczenie w opracowywaniu i zarządzaniu projektami dla organizacji rządowych jak i pozarządowych, takich jak Ministerstwo Pracy czy Polskiej Akademia Nauk, Instytutu Historii PAN, Polsko Niemieckiej Wymiany Młodzieży, Instytutu Bezpieczeństwa MORATEX, Instytutu Włókiennictwa, Instytutu Technologii Biotechnologicznych, szwajcarskiej fundacji PAN Swiss, amerykańskiej fundacji FAN Project.

W twardym biznesie realizujemy projekty dla firm z wielu branż min. producenta ekskluzywnej ceramiki RAWDECOR, innowacyjnej marki
Smart KID Belt, czy sieci stacji paliw eMila, firmy motoryzacyjnej VTG, biura podróży Almatur Polska S.A. W branży budowlanej eBeton.pl czy sklep www Epic Deco, w branży spożywczej naszym klientem jest największa w tej części Europy suszarnia warzyw Jaworski S.A. W ecommerce: Hydrotermo.pl, Tenderness czy Lazy Store.

W usługach biuro księgowe Solitax, Omegga, w branży IT ESKOM czy producent oprogramowania FinansNet. W systemach rezerwacyjnych i transakcyjnych GoPolonia.pl, cooworking Coffice czy Przepis na formę. W branży maszyn CNC pracujemy dla najdynamiczniej rozwijającej się firmy na tym rynku BTC Stolarczyk Maszyny.

Nasze kompetencje
Chcesz poznać specjalistów digitalu?

Porozmawiaj z Nami o swoim projekcie i spróbuj znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

aionline.pl
Co możemy dla Ciebie zrobić?
Dziękujemy

Odpowiemy na Twoje zapytanie w ciągu 24 godzin.