E-Commerce
Budowa
sklepu internetowego

Platforma sklepowa Magento2 posiada wszytko aby Twój sklep internetowy przynosił zyski.

E-Commerce
Budowa
sklepu internetowego

Platforma sklepowa Magento2 posiada wszytko aby Twój sklep internetowy przynosił zyski.

Sklep ecommerce na MAGENTO2 już za 30 000 zł !
W pełni funkcjonalny sklep internetowy wraz z PIM-em i pełną architekturą systemu.
Czas realizacji wdrożenia już od 1 miesiąca.
Architektura platformy sklepowej
oparta na systemie
Magento 2
1
Elastyczność

To rozwiązanie kompletne online działające na klastrach serwerowych, co przekłada się na wysoką skalowalność, konfigurowalność i elastyczność działania. Gromadzenie danych w przestrzeni online sprawia, że możliwość ich obsługi istnieje z dowolnego miejsca na ziemi.

2
Wydajność

Wysoka wydajność decyduje o tym, że oferowany hosting pod Magento gwarantuje bezpieczeństwo i szybkość działania Twojego sklepu internetowego.

3
Skalowalność

Skalowalność polega zaś dostosowywaniu parametrów usługi i działania serwerów do zmiennych potrzeb sklepu, co pozwala optymalnie wykorzystać dostępne zasoby.

Działa wydajnie, niezawodnie, bezpiecznie

Nasze rozwiązanie dedykowane jest dla Właścicieli, którzy chcą założyć e-sklep lub tym, którzy już posiadają sklep internetowy na innej platformie i chcą przejść na Magento 2. Budujemy rozbudowaną platformę e-commerce wraz z hostingiem, czyli utrzymaniem witryny klienta na serwerze. Rozwiązanie to daje zaawansowane możliwości analityczne, moduły wspierające sprzedaż i nieograniczone możliwości rozbudowy funkcjonalności w tym możliwość wystawiania swoich produktów na Allegro, Amazon czy innych marketplace-ach.

Stwórz swój profesjonalny sklep internetowy w zaledwie w jeden miesiąc za jedyne 30 tys zł.

Proponujemy bezpłatne zapoznanie się z naszą proponowaną architekturą systemu przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Stworzenie sklepu na Magento 2 nie musi się wiązać z olbrzymimi kosztami, to platforma e-commerce w przystępnej cenie. Budowa sklepu internetowego na najnowszej wersji Magento to jedynie 30 tys. zł. W tej kwocie otrzymujesz w pełni funkcjonalne rozwiązanie, wykorzystywane przez znane marki na całym świecie. Niskie koszty wdrożenia sklepu, pozwolą rozwinąć Twój e-commerce szybciej. W ramach współpracy wykonujemy wszelkie niezbędne czynności, począwszy od zaprojektowania witryny zgodnie z Twoimi indywidualnymi potrzebami poprzez jej tworzenie i testowanie, skończywszy na utrzymaniu na serwerze w ramach hostingu Magento 2. Dostarczamy kompletne rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

System Magento 2
– oszczędność czasu i pieniędzy

Wdrożenie proponowanej przez nas architektury systemu sklepu internetowego, na najpopularniejszej na świecie, platformie Magento, jest możliwe już nawet w ciągu miesiąca. W krótkim czasie stworzysz e-sklep, wyposażony we wszystkie najważniejsze funkcjonalności, dające szanse na sukces. Co więcej, w ramach naszego hostingu otrzymujesz dostęp do zasobów ściśle dopasowanych do wymagań i specyfiki Twojej witryny, a Twoje dane są w bezpieczny sposób przechowywane. Wybierając nasze rozwiązanie serwerowe zapomnisz o poszukiwaniu najlepszej oferty, żmudnym porównywaniu parametrów i niejasnym kalkulowaniu –hosting Magento 2, jest idealnie dostosowany do potrzeb Twojego sklepu.

Gwarantujemy dostęp do serwisów technicznych, dzięki czemu możesz się do nas zgłosić z dowolnymi pytaniami związanymi z działaniem samej platformy czy też hostingu Magento 2. Dajemy dostęp do wszystkich niezbędnych informacji dotyczących obsługi i pracy oprogramowania i szybko rozwiązujemy ewentualne problemy klienta. W ramach usługi hostingu Magento 2 dostępny jest też certyfikat SSL, który chroni połączenia użytkownika z witryną i ogranicza możliwość zainfekowania jego urządzenia.

Optymalizacja SEO

Oferowane przez nas rozwiązanie zostało zaprojektowane także z uwzględnieniem wymagań Google. Profesjonalna optymalizacja pod kątem SEO przekłada się na bardzo dobrą dostępność sklepu w Google, co wprost wpływa na większą liczbę użytkowników, a co za tym idzie – poprawę sprzedaży i wyższe zyski.

Szybkość działania witryny

Również szybkość działania witryny, którą gwarantuje proponowany hosting dla Magento 2 sprawia, że staje się ona lepiej widoczna w najpopularniejszych wyszukiwarkach internetowych. Przede wszystkim jest jednak czytelna i dobrze się wyświetla na urządzeniu końcowym niezależnie od jakości sprzętu, generując przy tym minimalne obciążenia pod kątem transferu danych.

System sklepowy
dla wymagających

Sklepem internetowym opartym na Magento, możesz w łatwy sposób :

  • zarządzać stanami magazynowymi, łącznie z określeniem minimalnych progów zapasów
  • zaawansowana technologia platformy ecommerce, pozwala przydzielić różne ceny dla różnych grup klientów
  • mając sklep na Magento 2, nie musisz obawiać się gwałtownych wzrostów ruchu, zwiększonej ilości zamówień czy spowolnienia działania
  • to oprogramowanie sklepu internetowego, daje olbrzymie możliwości rozwoju sklepów internetowych B2B i B2C, bo jest wysoce skalowane, wydajne, bezpieczne i zarazem proste w obsłudze
Serwis na abonament
Dla naszych klientów stworzyliśmy specjalne plany abonamentowe, gdzie nie musisz się martwić o wysokość rachunków za aktualizacje czy serwis systemu, zawsze wiesz z góry, ile kosztuje Cię serwisowanie sklepu.
Integracje z innymi systemami

Magento2 to w pełni funkcjonalne rozwiązanie, które możesz skonfigurować z dowolnym narzędziem m.in do płatności, dostawy, analizy czy systemami ERP.

( baselinker, pim, Amazon, Allegro, ERP I inne)

Zobacz inne nasze usługi
SEO
Nasze przejrzyste i skuteczne rozwiązania SEO oraz procesu pozycjonowania zapewnią Twojej firmie sukces w świecie online.
Projektowanie UX/UI
Jak zoptymalizować interfejs na wszystkich poziomach i wykorzystać jego pełny potencjał?
Audyt SEO
Dobrze zoptymalizowana strona www jest podstawą do skutecznych działań sprzedażowych. Wykonaj bezpłatny audyt.
Strony www
Co zrobić, aby Twoja strona www była jak mocny zespół sprzedażowy dla Twojej firmy i skutecznie generowała przychody?
Hosting SEO
Wszystkie nasze usługi oparte są o serwery dedykowane, całkowicie zarządzane przez naszą Spółkę.
Branding
Od koncepcji marki do strategii firmy – nasz zespół brandingowy odróżni Cię od głównych konkurentów i zapewni Twojej firmie wzrost.
Kampanie Ads
Najszybszy sposób na skuteczną reklamę online Twojej firmy. Jako Specjaliści Google Ads potrafimy tworzyć skuteczne kampanie.
Chcesz
dowiedzieć się
więcej
lub rozpocząć swój projekt ecommerce?
Napisz do nas!
aionline.pl
Co możemy dla Ciebie zrobić?
Dziękujemy

Odpowiemy na Twoje zapytanie w ciągu 24 godzin.