Posiadamy najbardziej zaawansowane, elastyczne i intuicyjne rozwiązania e-commerce potrzebne do stworzenia sklepu internetowego, rozwiązania te zamienią odwiedzających w klientów.

Niezależnie od tego, czy jest to Twój pierwszy krok do sprzedaży online, czy też chcesz zwiększyć swoją obecność w Internecie, zapewniamy Ci wszystkie narzędzia, których potrzebujesz, aby poprawić widoczność swojego produktu, zwiększyć jego międzynarodowy zasięg i zwiększyć sprzedaż.

Wyszukiwarka

Dlaczego Twoja strona powinna mieć wyszukiwarkę w kategorii e-sklepu? Jakie są środki ułatwiające wyszukiwanie jego produktu? Co należy wprowadzić, aby klient mógł konsumować lepiej i szybciej?

Niezależnie od tego, czy jest to Twój pierwszy krok do sprzedaży online, czy też chcesz zwiększyć swoją obecność w Internecie, zapewniamy Ci wszystkie narzędzia, których potrzebujesz, aby pomóc Ci eksportować swoje produkty za granicę i zapewnić, że Twoi klienci będą mogli dokonywać płatności w wybranej przez siebie walucie. Rozsądne pozycjonowanie, odpowiednie kryteria i odpowiednie ustawienie pomogą Twojemu sklepowi stać się narzędziem, które zwiększy Twoją sprzedaż!

Zakup

Czy Twoje produkty i usługi są dobrze prezentowane na witrynie? Czy koszyk jest widoczny dla wszystkich? Czy metoda płatności jest bezpieczna? Czy dostawa jest szybka?

Aby mieć wysoką sprzedaż i zarabiać, system musi być prosty, szybki i wydajny. Znajdujemy odpowiednie rozwiązania e-sklepu zaprojektowane w celu przyciągnięcia kupujących, przyspieszenia decyzji zakupowych a także zachęcenia klientów do powrotu.

Niezależnie od tego, czy chodzi o pozycjonowanie produktu na stronie e-commerce, przebieg jego zakupu, zarządzanie promocjami, sprzedaż promocyjną, inwentaryzację, obsługę klienta (w tym e-mailing), bezpieczeństwo płatności lub dostawę produktu, zajmujemy się wszystkimi tymi sprawami, aby ułatwić proces e-commerce.

System partnerski – lojalnościowy

Jak możesz zwiększyć potencjał sprzedaży e-sklepu? Jakie są zalety systemu? Czy system lojalnościowy jest sposobem na poszerzenie społeczności i przyciągnięcie większej liczby klientów?

Wspólne, grupowe zakupy są obecnie modnym modelem ekonomicznym, który jest faworyzowany. Jeśli ta konsumpcja oparta na współpracy działa dzisiaj, to dlatego, że opiera się na modnych wartościach, takich jak bliskość, odpowiedzialność i zrównoważony rozwój – wartości, które często kojarzą się z handlem elektronicznym. Systemy współpracy pozwalają generować dodatkowe przychody i rozszerzać bazę klientów. Jest to korzyść dla e-kupców, którzy spotykają się we wspólnocie, w której wszyscy ostatecznie znajdują to, czego potrzebują.
Zachęcamy do wyjścia poza podstawową usługę e-sklepu, oferując innowacyjne pomysły i trendy w sferze internetowej i marketingowej.

Skontaktuj się z nami.

aionline.pl
Co możemy dla Ciebie zrobić?
Dziękujemy

Odpowiemy na Twoje zapytanie w ciągu 24 godzin.