Usługa Opieki nad Serwisem WWW (Usługa) to ulepszona i rozszerzona wersja naszej usługi Zarządzania Stroną (Zarządzanie). Dzięki rozwojowi automatyzacji oraz rozbudowie naszej infrastruktury (tu z dumą nadmienię, że wszystkie nasze usługi oparte są o serwery dedykowane, całkowicie zarządzane przez naszą Spółkę), możemy z łatwością świadczyć Usługi dla wszystkich aktualnych Klientów, niezależnie od ich wielkości.

Dlaczego taka usługa opieki jest niezbędna?

 

Wszystkie nasze usługi oparte są o serwery dedykowane.

Historia Pana Bartka.

Warning! – Proszę zaktualizować swoją stronę internetową.

Zadbaj o stroną stronę internetową.

 

Co zawiera się w tej Usłudze i czemu służy? Od zawsze stawialiśmy na jakość i bezpieczeństwo, a Usługa, w przeciwieństwie do Zarządzania, nie posiada roboczo-godzin, zawiera natomiast następujące, nieograniczone czasowo zadania:

  • aktualizację silnika strony/sklepu,
  • aktualizację wtyczek, modułów i dodatków,
  • aktualizację szablonu,
  • instalację nowych szablonów, wtyczek, modułów i dodatków,
  • naprawę błędów na stronie/w sklepie, uniemożliwiających jej działanie,
  • administrowanie dostępami do strony/sklepu,

– drobne zmiany na stronie/w sklepie, których łączny czas w miesiącu nie przekracza 1 roboczogodziny.

Co się może wydarzyć w przypadku braku aktualizacji strony?

  • dług technologiczny
  • podatność na wirus

 

 

Dzięki Usłudze Opieki serwisowej mogą być Państwo pewni, że strona czy sklep internetowy będą zawsze mieć najnowsze zabezpieczenia i poprawki wydane przez ich autorów. Nikt – szczególnie w dzisiejszych niepewnych czasach – nie może sobie pozwolić na niedziałającą stronę z jakiegokolwiek powodu lub – co gorsza – aby została ona usunięta z wyników wyszukiwania Google za propagację spamu lub wirusów.

Umowa na Usługę Opieki serwisowej podpisywana jest na okres jednego roku, z gwarancją niezmienności ceny przez cały okres jej obowiązywania, a jej rozliczanie następuje w cyklach miesięcznych.

2. Zewnętrzne kopie bezpieczeństwa – czy ponieważ oferujemy świetnie zabezpieczone serwery i uważnie się nimi opiekujemy, to nie muszą się już Państwo niczym martwić?
Chciałbym móc napisać, że nie, ale niestety życie jest dużo bardziej nieprzewidywalne, zawsze wisi nad nami nienazwane, nieznane niebezpieczeństwo, błędy ludzkie, w zasilaczu dojdzie do zwarcia i dane na dysku twardym zostaną utracone, cały serwer, a nawet cała serwerownia (tu pozdrawiam Klientów firmy OVH) mogą zostać doszczętnie spalone… Na taki rozwój wypadków niestety jest tylko jedno zabezpieczenie – redundancja, czyli równoczesne przetrzymywanie tych samych danych w kilku miejscach. Tym właśnie jest nasza nowa usługa zewnętrznej kopii zapasowej (w 1 lub 3 lokalizacjach). Codzienna kopia bezpieczeństwa, wykonywana automatycznie każdej nocy na naszych serwerach, jest następnie, w formie zaszyfrowanej i zabezpieczonej kluczem cyfrowym, kopiowana na inny, specjalnie do tego przygotowany serwer w odległej geograficznie lokalizacji. W razie potrzeby mamy możliwość bez zbędnej zwłoki przywrócić pliki, wiadomości e-mail, bazy danych czy wszystko razem, z zewnętrznej lokalizacji na dowolny serwer na świecie. Spytają Państwo, a po co aż 3 różne lokalizacje? Dlatego, że usługa ta została opracowana przez nasz Dział Techniczny, który nigdy nie mówi „nigdy”, a zamiast tego woli mówić o „realizujących się zdarzeniach mało prawdopodobnych” i zawsze stawia bezpieczeństwo Państwa danych ponad wszystko inne.

Szukasz skutecznej reklamy?

Celujemy w target i zdobywamy leady.

aionline.pl
Co możemy dla Ciebie zrobić?
Dziękujemy

Odpowiemy na Twoje zapytanie w ciągu 24 godzin.