Agencja Interaktywna Warszawa | Tworzenie stron www - Agencja Interaktywna Warszawa
Strony internetowe, www, CMS WordPress
15127
singular,page,page-id-15127,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

Tworzenie stron www

Strona internetowa jest podstawowym narzędziem e-wizerunkowym dla marki, jest tym czym witryna dla sklepu lub biuro dla firmy, z tym że umiejscowiona w Internecie.

 

Funkcjonalność, przejrzystość, intuicyjność nawigacji to podstawowe elementy web-usability, które dokładnie z każdym klientem indywidualnie ustalamy.

 

Design to nasza pasja dlatego tworzymy wyróżniające się, a jednocześnie funkcjonalne strony.
Gdzie szata graficzna dopasowana jest do grupy docelowej marki. Dlatego każda przygotowana przez nas strona otrzymuje unikalny wygląd – opracowany specjalnie dla marki. Nad każdą przez nas tworzoną stroną pracuje zespół projektowy złożony z kilku specjalistów ( specjaliści od webusability, e-marketingu , graficy, programiści).

 

  • Realizujemy witryny z użyciem nowoczesnych narzędzi programowania. Strony z systemem zarządzania treścią (CMS) budujemy w najbardziej popularnych systemach  WordPress, Joomla lub z autorskim systemem CMS).
  • Posiadamy rozwiązania w różnych wariantach cenowych.
  • Oferujemy 24 miesięczna gwarancję na nasze realizacje.
  • Tak sensowne podejście skutkuje wysoką skutecznością proponowanych przez nas rozwiązań.

 

APLIKACJE MOBILNE

Projektujemy i wdrażamy aplikacje mobilne oraz gry, zapewniając obsługę w zakresie koncepcji, strategii, realizacji oraz promocji.

Realizujemy aplikacje na systemy operacyjne o największej liczbie użytkowników – iOS, Android.