Agencja Interaktywna Warszawa | Strategia i budowanie marki - Agencja Interaktywna Warszawa
15543
singular,page,page-id-15543,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

Strategia i budowanie marki

Dziś dla ponad 92,5 % internautów wizerunek marki ma wpływ na to, czy skorzysta z jej usług. Celem działania AI Agencji Interaktywnej jest skuteczne budowanie wizerunku marek w Internecie.

 

Tworzone przez agencję koncepcje są wynikiem kreatywnego podejścia do brandingu, popartego przemyślaną strategią komunikacji marketingowej.

 

Dogłębna analiza rynku, wnikliwe obserwacje, trafne wnioski oraz innowacyjne projekty to klucz do sukcesu marki.

 

Dzięki naszej ogromnej wiedzy w zakresie marketingu internetowego jesteśmy w stanie doradzać naszym klientom i wybierać odpowiednie formy reklamy dostosowane do potrzeb ich firmy.

 

Przy planowaniu i zakupie mediów współpracujemy z największymi w Polsce wydawcami online, którzy cieszą się zaufaniem Klientów.

 

 

ZAPEWNIMY DLA TWOJEJ MARKI:

 

– UNIKALNOŚĆ

Każda marka jest inna – my podchodzimy do każdej indywidualnie. Wybieramy tylko te narzędzia i źródła ruchu, które pozwolą spełnić oczekiwania i pozwolą osiągnąć jak najlepsze efekty kampanii.

 

– SKUTECZNOŚĆ

Precyzyjnie dobieramy narzędzia i kanały, tak aby zrealizować wyznaczone cele marketingowe.

 

– JAKOŚĆ

Dzięki ciężkiej pracy i ciągłej kontroli działań naszych wielu doświadczonych pracowników, dostarczamy ruch na stronie klienta wysokiej jakości.

 

– EFEKTYWNOŚĆ

Nasze działania skutkują podniesieniem konwersyjności dla naszych klientów. Umiejętności i wiedza, którymi dysponujemy pozwalają na zaplanowanie mediów tak, by działania marketingowe osiągały zamierzone cele.

 

– KONKURENCYJNOŚĆ

Dzięki elastycznym modelom rozliczeniowym jesteśmy w stanie dostarczyć oczekiwane rezultaty.

 

WAŻNE :

 

  • Strona WWW to wizytówka firmy w Sieci. Pierwsze wrażenie decyduje bardzo często o tym, czy internauta poświęci ofercie firmy wystarczająco dużo uwagi i będzie rozważał ją przy wyborze.
  • Potencjalni klienci zaczynają poszukiwania korzystając z wyszukiwarki Google – wspieramy firmy w poprawianiu widoczności ich strony www w wynikach wyszukiwania. Podsuwane przez nas rozwiązania SEO są skuteczne i bezpieczne, a przede wszystkim trwałe.
  • Zwiększamy widoczność naszych Klientów i budujemy ich wiarygodność poprzez przemyślane działania na FaceBook. Prowadzimy w ich imieniu komunikację, odpowiadamy na pytania internautów, angażujemy, sprawiamy, że profil w portalu społecznościowym staje się naturalnym miejscem spotkania z konsumentem .
  • Reklama display zwiększa widoczność w Sieci, wspiera przekaz i daje możliwość zaprezentowania się odbiorcom ze ścisłego targetu. Ma ogromny zasięg mierzony w milionach odsłon.