Agencja Interaktywna Warszawa | Social media - Agencja Interaktywna Warszawa
15120
singular,page,page-id-15120,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

Social media

Dostarczamy atrakcyjne rozwiązania na miarę możliwości budżetowych klienta.

 

Strategia

Opracujemy dla Twojej marki strategię jej obecności w mediach społecznościowych. Pod określony wspólnie z Tobą kierunek przygotowujemy kalendarz komunikacji z konsumentami.

 

Reklama Facebook

Tworzymy, testujemy i dostarczamy kampanie reklamowe na portalu Facebook Ads. Szczególnie dobrze opanowaliśmy sztukę targetowania. Dzielimy Twoich potencjalnych odbiorców na małe podgrupy i dostarczamy im treści odpowiadające ich demografii (wiek, płeć, miasto) i zainteresowaniom.

 

Aplikacje Facebook

Zaangażuj swoich odbiorców interaktywną akcją, wciągającą grą lub wirusowym konkursem.

 

Profile Facebook

Rozwijaj grono swoich najwierniejszych konsumentów na dedykowanym Fan Page-u. Poprowadzimy w Twoim imieniu dialog z ambasadorami Twojej marki, aby aktywnie kształtować jej wizerunek i na bieżąco reagować na ich obserwacje i oczekiwania.

 

Wsparcie kontentowe

Zwiększymy Twoją widoczność i wiarygodność przez aktywne wsparcie na stronach i w aplikacjach powiązanych tematycznie z Twoim produktem i jego komunikacją.

W ramach współpracy w zakresie prowadzenia Fan Page nasi klienci otrzymują wsparcie specjalisty Social Media, copywritera, grafika i specjalisty ds. reklamy (FB Ads).