Agencja Interaktywna Warszawa | Skuteczna reklama w Internecie - Agencja Interaktywna Warszawa
15558
singular,page,page-id-15558,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

Skuteczna reklama w Internecie

Internet wciąż jest najtańszym medium, ponadto kampanie prowadzone w Sieci dają możliwość precyzyjnego dotarcia do grupy konsumentów. Jesteśmy doświadczeni , sprawdzamy się w działaniu , sensowność i skuteczność to nasza dewiza . Robimy to z myślą o wymiernych efektach dla naszych Klientów.

 

 

Podstawą naszych działań to –zrozumie specyfiki, grupy docelowej, cech wyróżniających. Następnie analizujemy – z jakich działań korzystano, jakie przyniosły efekty? Analizujemy dotychczasowe realizacje i wyciągamy wnioski z prowadzonych kampanii. Nie eksperymentujemy tam gdzie to jest niepotrzebne, korzystamy z bogatego doświadczenia.
Stawiamy wspólnie z klientem cel, by móc sprawdzić na koniec działań efekty pracy.
Stawiamy na spójny i przemyślany przekaz, optymalizujemy kampanie w trakcie działania, badamy postępy i raportujemy wyniki końcowe.

 

 

• Budujemy funkcjonalne strony WWW nastawione na konwersję, wspieramy na nich prezentację usług i produktów, dbamy o odpowiednie umieszczenie formularzy kontaktowych.

 

• Dbamy o widoczność stron naszych Klientów w wyszukiwarce Google, by zwiększyć naturalny ruch na ich serwisach i docierać do potencjalnych klientów zainteresowanych ich ofertą. Rekomendujemy sprawdzone i skuteczne działania SEO w pełni sprawdzone i bezpieczne.

 

• Oferujemy kampanie AdWords oraz banerowe – precyzyjnie targetowane są doskonałym źródłem wartościowego, konwertującego ruchu. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii ppc doskonale wiemy, jak je zoptymalizować, by osiągnąć jak zakładane cele.

 

• Przygotowujemy skuteczne emailingi, kreujemy skuteczne szaty graficzne , odpowiednio je programujemy.

 

• Wykorzystujemy Facebook angażując konsumentów wokół marek. Prowadzimy kampanie reklamowe na Facebooku nastawione na sprzedaż.