Agencja Interaktywna Warszawa | Pozycja w wyszukiwarce Google - Agencja Interaktywna Warszawa
15551
singular,page,page-id-15551,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

Pozycja w wyszukiwarce Google

Większość z nas poszukiwania usługodawcy czy produktu rozpoczyna od wyszukiwarki Google. Kierujemy się otrzymanym wynikiem – preferujemy firmy z pierwszych stron wyszukiwania. Tak więc, dla firm precyzyjne zbieranie ruchu z tego źródła jest wartościowe, bo przekłada się na zapytania i konwersje – konsument jest realnie zainteresowany produktem czy usługą.

 

 

Pozycję naszej strony www w Google wzmacniają działania prowadzone w innych miejscach (np. w Social Media) – sprawiają, że są jeszcze bardziej skuteczne. Naszym Klientom oferujemy szereg działań, które przełożą się na ich widoczność w Google.
• Nasze usługi SEO są skuteczne, kompleksowe i trwałe. Zapewniają widoczność w wyszukiwarce, obejmują audyt strony www, linkowanie w wartościowych miejscach, tworzenie przemyślanych wartościowych treści.

Kampanie PPC AdWords to natychmiastowa widoczność w Google. Dzięki precyzyjnym narzędziom możemy skutecznie dotrzeć do grupy docelowej i sprowadzić konsumentów na witrynę naszego klienta. Mamy ogromne doświadczenie w pracy dla wielu branż ,wytypujemy najbardziej wartościowe frazy i określimy optymalną cenę za kliknięcie.

• Znaczenie Social Media w działaniach SEO stale rośnie. Google Plus , Instagram, YouTube, Twitter, także Facebook – dobrze pozycjonują się w Google, jednocześnie wpływają pozytywnie na reputację witryny, do której się odwołują. To dodatkowe źródło ruchu, możliwość bezpośredniej komunikacji z klientami – ogromna wartość!